Про нас

ТОВ «Робота в Європі» – лідер ринку працевлаштування українців за кордоном. Ми з радістю допоможемо вам отримати високооплачувану роботу в Польщі та інших країнах Євросоюзу, навіть в кредит. Перед вами відкриються двері найкращих європейських компаній і банків.

Компанія працює на ринку вже понад 12 років, і нам є чим пишатися. Наш досвід – це запорука вашого успіху! Компанія «Робота в Європі» надає повний комплекс послуг з пошуку вакансій, відкриття віз, оформлення документів, юридичного та інформаційного супроводу. Ми працюємо для того, щоб ви могли змінити своє життя на краще!

Ви хочете отримати високооплачувану роботу за спеціальністю за кордоном? Чи плануєте покращити фінансовий стан і поїхати на сезонну роботу в ЄС? Вам потрібно швидко і успішно відкрити візу, знайти вакансію, пройти співбесіду у роботодавця? Зробіть перший крок до своєї мрії прямо зараз – а ми зробимо так, щоб ваш шлях до успіху був максимально легким і комфортним!

 • 12 років роботи на результат
 • 38 представництв по всій Україні чекають охочих поїхати за кордон і отримати кредит
 • 5 офісів на території Польщі, куди завжди можна звернутися по допомогу
 • 150 працівників щодня готові відправляти вас на роботу, видавати грошові кредити, оформлювати візи та відповідати на всі запитання
 • понад 100 000 щасливчиків вже знайшли високооплачувану роботу в Польщі завдяки нашій компанії

Компанія «Робота в Європі» розпочала свою роботу у 2004 році як кредитний брокер і агентство з добору персоналу в європейські фірми. Після Помаранчевої революції українці вперше почули про євроінтеграцію. Ми сподівалися на безвізовий режим, але політичні реалії внесли свої корективи: він досі залишається українською мрією. Тому ми розширили свою спеціалізацію і почали надавати клієнтам комплекс послуг з візового супроводу.

За роки свого існування компанія “Робота в Європі” з одного невеличкого офісу виросла у лідера ринку працевлаштування із розгалудженою мережею центрів обслуговування клієнтів, кредитних кіосків тощо. Ми постійно рухаємося вперед і вдосконалюємося, щоб надавати вам ще більш якісні послуги. Сьогодні компанія “Робота в Європі” має офіси не тільки по всій території України, але й за кордоном! Задоволені клієнти – це пріоритет нашої роботи! А 12-річний досвід роботи і висока кваліфікація працівників – це гарантія успішної реалізації будь-якого вашого запиту.

Чим ми займаємося?

Компанія “Робота в Європі” має партнерів у всіх європейських країнах. Наразі пріоритетним напрямом роботи є працевлаштування у Польщі. Це єдина країна, яка охоче відкриває візи українцям і відчуває великий дефіцит робочої сили.

Компанія «Робота в Європі» надає повний комплекс послуг із працевлаштування за кордоном:

 • пошук та індивідуальний добір кредитів
 • оформлення документів і супровід отримання займу
 • інформаційна підтримка
 • трансфер на місце роботи
 • супровід клієнта протягом дії контракту

Наші офіційні представництва

Ми завжди раді бачити вас в одному з наших офісів! Ми маємо 5 повноцінних центрів обслуговування клієнтів у містах Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Хмельницький, Житомир. Головний офіс розташований у місті Вінниця.

Загалом, ТОВ “Робота у Європі” має 38 представництв по всій території України. У 2016 році ми відкрили перший повноцінний центр обслуговування клієнтів у Варшаві. У нас є свої офіційні представництва у Гданську, Вроцлаві, Познані та Плоцьку.

Команда

Наша команда – це люди, безмежно віддані справі. Спеціалісти компанії “Робота у Європі” мають величезний досвід у вирішенні будь-яких питань із працевлаштування. Ви завжди можете отримати вичерпну професійну консультацію в одному з наших офісів.

Допомогу клієнтам надають 3 великих департаменти:

 • Департамент кредитного супроводу (моніторинг законодавчої бази, оформлення пакетів документів, реєстрацій, запрошень, віз.)
 • Департамент з працевлаштування (індивідуальний пошук вакансій, переговори з іноземними партнерами, працевлаштування в іноземній компанії)
 • Департамент інформаційно-консультаційної підтримки (моніторинг юридичних нововведень в оформленні документів і віз, аналіз внутрішнього ринку праці та ситуації в європейських країнах.)

Чому ми?

Ми знаємо, яким нелегким може бути шлях до омріяної вакансії, і розуміємо, що на цьому шляху вам потрібен не просто посередник, а партнер, готовий завжди прийти на допомогу. Ми станемо тим партнером, який візьме на себе всі тонкощі та нюанси працевлаштування за кордоном.

Індивідуальний підхід

Ми добираємо вакансії під потреби, запити та спеціалізацію кожного клієнта. Кожен випадок – унікальний. Ми знаємо, як знайти ту роботу, яка задовольнить ваші фінансові та особисті сподівання.

Державна ліцензія

Ми маємо повний пакет документів та ліцензію на здійснення цього виду діяльності. Основний принцип роботи компанії – законність, чесність і прозорість.

Гарантія на ВСІ послуги

Ми даємо гарантію на всі послуги, починаючи від оформлення візи і завершуючи безпосередньо трансфером на місце роботи.

Оперативність

Ми зробимо все, щоб ви максимально швидко отримали візу і змогли поїхати на роботу. Середній термін пошуку роботи та оформлення документів – від 4 до 8 тижнів залежно від типу візи та вакансії.

Трансфер до роботодавцяь

Компанія має власний автопарк, який забезпечує перевезення клієнтів з офісу в Україні на місце роботи за кордоном, а також кредитні операції

Повноцінний кол-центр

Оператори кол-центру завжди готові надати клієнту всю необхідну інформацію та відповісти на будь-яке запитання.

Супровід «на місці»

На відміну від компаній, які залишають людину напризволяще у незнайомій країні, ми завжди готові прийти на допомогу, надати БЕЗКОШТОВНУ консультацію чи БЕЗКОШТОВНО «на місці» дібрати нову вакансію у випадку, якщо вам не підійшла робота. Ви завжди маєте до кого звернутися.

Система лояльності

Знайшов роботу за кордоном? Допоможи другові! Кожен клієнт компанії отримує персональну карту зі знижкою на наступну послугу. Ви можете використати її самостійно або подарувати близькій людині. До речі, кожен третій клієнт звертається у нашу компанію за порадою родичів чи друзів. Перший кредит ми видаємо без процентів