Робота в Польщі: переваги офіційного працевлаштування


Робота в Польщі: переваги офіційного працевлаштування

Легальне працевлаштування – це єдиний шанс отримати роботу в Польщі з достойною оплатою праці, гарними умовами проживання та перспективами для тривалого перебування у країні.

Польським підприємствам катастрофічно не вистачає робочої сили. Для українців велика кількість пропозицій від польських роботодавців – це хороший шанс заробити. Проте лише за умови офіційного працевлаштування! Чим легальне працевлаштування відрізняється від нелегального, та які підводні камені очікують охочих виїхати у Польщу неофіційно, розказує Дмитро Олійник, директор департаменту з працевлаштування компании «Робота у Європі».

За перше півріччя 2016 року дипломатичні відомства Польщі видали українцям 700 тисяч віз, натомість легально у роботодавців працює близько 500 тисяч. За статистикою, 25% нелегалів депортують на батьківщину вже в перший тиждень після приїзду. Близько 50% з тих, що залишаться, опиняться в ситуації, коли роботодавець їх обманює, не виплачує зарплатню, селить у нелюдські умови. Як убезпечити себе від «рабської експлуатації»? Відкрити національну робочу візу, знайти офіційну вакансію і їхати на роботу легально!

Національна робоча віза чи шенген?

В'їхати на територію Польщі можна тільки за наявності візи – національної чи шенгенської. Якщо шенгенська віза дозволяє перебувати у Польщі на шопінгу, бізнес-форумі чи в туристичній поїздці, то офіційне працевлаштування в цій країні можливе тільки за наявності національної робочої візи.

Національна робоча віза дає право працювати офіційно за запрошенням роботодавця і користуватися усіма тими ж правами, що й колеги-поляки (окрім виборчого права), а також їздити по всіх країнах ЄС. Національну робочу візу відкривають щонайменше на півроку, шенгенську – на 3 місяці.

Переваги офіційного працевлаштування

  • Ви маєте ті ж права, що й поляки

Наймаючи працівника офіційно, польський підприємець не тільки платить вам зарплату, але й платить за вас всі відповідні податки. Таким чином, ви маєте ті ж права, що й поляк – гарантований мінімальний заробіток, лікарняний, компенсація у випадку виробничої травми тощо.

  • Ви працюєте за трудовим договором

Національна робоча віза передбачає роботу за трудовим договором. У договорі прописують умови праці, проживання, робочий графік, заробітну платню. Це стандартний договір, який має юридичну силу і убезпечить вас від будь-якої нечесності з боку роботодавця. Маючи на руках такий документ, ви можете звертатися в поліцію та інші контролюючі органи, якщо роботодавець порушує ваші права.

  • Ви зможете отримати “карту побиту”

Після 3 місяців роботи офіційно оформлений працівник може подати клопотання на відкриття так званої «карти побиту» – карти тимчасового перебування. «Карту побиту» можна відкрити за допомогою роботодавця на території Польщі. Вона дозволяє працювати і перебувати на території Польщі протягом певного часу. Вперше «карту побиту» зазвичай відкривають на строк від 1 до 3 років. Із таким документом людина може працювати на території Польщі і безперешкодно перетинати її кордон.

  • Ви зможете влаштуватися на хорошу вакансію

Великі польські підприємства беруть на роботу тільки легальних працівників. По-перше, їм не потрібні проблеми з контролюючими органами. По-друге, їм не потрібні «працівники на декілька місяців», їх цікавить підбір персоналу на більш тривалий термін. По-третє, нелегали на підприємстві – це величезні штрафи у випадку перевірки, жоден із надійних роботодавців до такого не готовий.

Проблеми нелегалів, або чим може обернутися неофіційне працевлаштування?

Якщо ви вирішили ризикнути і піти нелегальним шляхом, будьте готовими до того, що ваше рішення може мати сумні наслідки. Не кожен ризик є виправданим! Основні мінуси нелегального працевлаштування у Польщі:

  • Загроза депортації, проблеми з контролюючими органами

Депортація і заборона на в'їзд у країну – це звичний сценарій розвитку подій у ситуації, коли контролюючі органи виявили нелегала. Якщо польська поліція з’ясує, що ви працюєте на території країни за шенгенською візою, вас депортують із забороною на в'їзд. І швидше за все, у вас будуть проблеми з отриманням польської візи в майбутньому.

  • Правова незахищеність перед роботодавцем

Ви не маєте жодних прав і не зможете звернутися в поліцію у випадку необхідності. Все вирішує «совісність і чесність» роботодавця. Він може видати вам зарплатню, може не видати, а може і взагалі вигнати з роботи. Нелегальні працівники у цій ситуації нагадують «привидів», яких юридично «не існує».

  • Низька заробітна плата

Зарплати нелегальних працівників завжди нижчі, ніж офіційно працевлаштованих. Зазвичай нелегалів беруть на роботу невеликі «кустарні» контори, які не можуть забезпечити заробітчанам ні достойної зарплати, ні нормальних умов життя. Великі компанії зі світовим іменем ніколи не візьмуть на роботу нелегала! Вони піклуються про свою репутацію, оминають проблеми із законом і не витрачають свої ресурси на тимчасових працівників, яких у будь-який момент можуть депортувати.

  • Ризики для життя та здоров'я

Найгірший сценарій розвитку подій – натрапити на експлуататорів праці чи работоргівців. І хоча процент таких випадків в загальній кількості невеликий, але повністю виключати цей ризик не можна. Понад 70% людей, працю яких незаконно експлуатували, були нелегалами.

Як свідчить практика, сподіватися на везіння у ситуації, коли мова йде про ваше життя і майбутнє, не варто! Вірогідність того, що нелегальний шлях приведе вас до роботи-мрії і гідної зарплатні, мізерна. Тим не менше, у кожного з нас є вибір – їхати нелегально, сподіватися на чиюсь добру волю і жити в нелюдських умовах чи працювати офіційно, мати захист держави й отримувати гідну зарплатню. Вибір очевидний…